تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


بی اخلاقی علیه بیاضی ها در فضای مجازی

  به گزارش خبرنگار بیاض نیوز http://www.20share.ir/uploads/v4cv7fgvb1284svuwzqx.jpgروز جمعه 30 مرداد 94 در ابتدای بلوار جمهوری اسلامی  و روبروی درمانگاه بیاض یک کامیون حامل هندوانه در اثر بی احتیاطی و برخورد از پشت به کامیون دیگر واژگون گردید که خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک ازسرنشینان خودرو های مذکور آسیبی ندیدند.این حادثه با حضور به موقع اورژانس 115 بیاض و پلیس راه انار مدیریت گردیده و مسیر تردد باز شد.

  اما در حاشیه این حادثه روز گذشته در فضای مجازی موضوعی به دور از اخلاق علیه مردم بیاض شکل گرفت و به سرعت هم در شهرهای مختلف کشور منتشر گردید. این بی اخلاقی انتشار عکسی است که در آن عده ای در صف نماز جماعت هرکدام یک یا چند هندوانه در اختیار دارند. این عکس به همراه عکسهایی از صحنه واژگونی کامیون حامل هندوانه منتشر شد و در توضیحات ذیل این عکس ادعا شده بود که مردم بیاض اقدام به غارت محموله هندوانه کرده اند. در حالیکه تصویر فوق الذکر مربوط به هیچ یک از مساجد بیاض نبوده و هیچ کدام از افراد داخل عکس از اهالی بیاض نیستند.

  گسترش انتشار این عکس ها در شب گذشته موجب رنجش خاطر اهالی بیاض شد به طوری که تعدادی بیشتر از صد نفر از جوانان بیاضی در گروه های مختلف فضای مجازی  از خبرنگاران ما خواستار پیگیری موضوع توسط بیاض نیوز شدند.

  بیاض نیوز ضمن دعوت از اهالی بیاض خصوصا جوانان برای حفظ خونسردی و آرامش خود، از مسئولین ذی ربط در بیاض و انار خواستار پیگیری موضوع و شناسایی و برخورد با عامل یا عوامل این اقدام به دور از اخلاق می باشد..............تصاویر در ادامه مطلب

   

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : بیاض ,هندوانه ,اهالی ,فضای ,حادثه ,نیوز ,اهالی بیاض ,بیاض نیوز ,پیگیری موضوع ,خواستار پیگیری ,فضای مجازی ,خواستار پیگیری موضوع ,
  بی اخلاقی علیه بیاضی ها در فضای مجازی

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 1 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر